Rezervace

Počet osob prosím uvádějte v poznámce rezervace – Z DŮVODU BEZPEČNOSTI NELZE PROVÉST VÝUKU VÍCE ŽÁKŮ SOUČASNĚ, POKUD STOJÍ ŽÁK NA LYŽÍCH POPRVÉ!

Každá vyučovací hodina trvá 50 minut. Z každého kurzu má instruktor na přípravu 10 minut.

Děkujeme

Lyžařská škola

Lyžařská škola poskytuje služby zaměřené na výuku lyžování a snowboardingu pro děti a začátečníky. Výuka probíhá pod vedením školeného instruktora dle schválené metodické řady. Jedná se o efektivní a intenzivní kurz. Vyučujeme v českém a anglickém jazyce, ale poradíme si i s Polštinou.

Infolinka – +420 736 481 774

Zvolte vhodné oblečení podle aktuální předpovědi počasí. Přilba a lyžařské rukavice jsou povinné (doporučujeme také lyžařské brýle). Veškeré vybavení lze taktéž zapůjčit v půjčovně u sjezdovky(viz. půjčovna). Doporučujeme přijít na kurz odpočatí a pro doplnění energie sebou mít drobnou sladkost :).

Rezervace/platba kurzu

Rezervace termínu je ideální na našich webových stránkách v online rezervaci nebo přímo u instruktora na telefonním čísle (viz. níže). Dostavte se alespoň 10 minut předem na pokladnu skiareálu, po platbě a úvodních informacích Vás vyzvedne instruktor. Dle domluvy lze dovést dítě po kurzu zpět k pokladně.

V ceně kurzu JE skipas po celou dobu výuky

V ceně kurzu NENÍ lyžařské vybavení

Rezervaci kurzu můžete zrušit nejpozději 24 h před výukou! V opačném případě je účtován poplatek 50% z ceníkové ceny.

Ceník

1) Lekce – 700,- Kč

2) Lekce – 1300,- Kč

3) Lekce – 2000,- Kč

Při výuce více, než jednoho žáka na jedné lekci, je příplatek 50% z ceníkové ceny za osobu. Délka jedné lekce je 50 minut, při větším počtu lekcí po sobě jdoucích, jsou lekce spojeny s menší přestávkou na občerstvení.

Pro více informací kontaktujte instruktory (viz. níže), děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu

Rezervace podle instruktora

Načítám...